Курсовые работы на XOROSHO.org.ua
Полный каталог курсовых работ...  | Заказать курсовую работу...  | Найти курсовую работу...  | Популярные курсовые...  | Работа для преподавателей  | Техподдержка 
На цьому сайті ви можете знайти реферати, контрольні, задачі, курсові та дипломні роботи з рызних тем. Перед вами - величезна скарбниця рефератів в Україні. На сайті «xorosho.org.ua» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету. Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Шукаєте реферат - просто зайдіть на xorosho.org.ua!

Порядок формування резерву для покриття можливих втрат від кредитних операцій. Джерела формування резерву під кредитні ризики.

Порядок формування резерву для покриття можливих втрат від кредитних операцій. Джерела формування резерву під кредитні ризики.
Література

1. Постанова Правління НБУ від 30.06.1995 № 167 „Про порядок формування і розмір страхового фонду комерційних банків”
2. Положення про порядок формування та використання резерву для відшкодування можливих витрат за кредитними операціями банків: Постанова Правління НБУ № 279 від 06.07.2000 зі змінами і доповненнями від 06.07.2007.
3. Банківські операції: Підручник / А. М. Мороз, М. I. Савлук, М. Ф. Пуховкін та ін. / За ред. А. М. Мороза. — К.: КНЕУ, 2000.
4. Банківські операції. Підручник: - 2-ге вид., випр. і доп./ А.М. Мороз, М.І. Савлу, М.Ф. Пудовкіна та ін.; За ред. д-ра екон. наук, проф.. А.М. Мороза. – К.: КНЕУ, 2002.
5. Примостка Л.О. Фінансовий менеджмент у банку / Підручник К.: КНЕУ, 2004.

© 2007-2011 refsmarket.com.ua | Разработка сайта - «Виртуальные бизнес-системы»